O NÁS

 

Přístrojová pedikúra se zabývá komplexní péči o Vaše chodidla za pomocí nejnovějších metod a inovačních technologií. Mediciální nebo také přístrojová či suchá pedikúra patří mezi špičkové technologie v péči o nohy. Velmi šetrně ošetří vaše nohy, řeší hlavně problémy zarůstání nehtu, stáčení nehtu, zesílené nehty ,kuří oka, plíseň na nehtech,plíseň nohou. Tento způsob  je šetrnější pro kůži i nehty, snadněji se řeší různé defekty na kůži a nehtech, riziko poranění kůže je téměř nulové, a doporučuje se také pro diabetiky, psoriatiky (lupenkáře) a ekzematiky.

Oproti manikúře se pedikúra zaměřuje na dolní končetiny, nohy, chodidla a nehty. Unavené nohy má alespoň občas každý z nás...ať už po namáhavé práci, sportu či běžném každodenním chození jsou nohy, po celý den uvězněné v obuvi, vděčné za každé uvolnění. Masáž nohou, pedikúra je obrovským ventilem pro uvolnění stresu celého dne a přispívá k jejich prokrvení a následné snazší regeneraci.

Přístrojová (medicinální) pedikúra a manikúra velmi šetrně ošetří vaše nohy i ruce.

Přístrojová pedikúra řeší oproti klasické pedikúře hlavně tyto problémy:

  • zarůstání nehtu,

  • stáčení nehtu,

  • zesílené nehty,

  • kuří oka,

  • plíseň na nehtech

  • plíseň nohou.

Proč přístrojová pedikúra?

  • Tento zbůsob šetření je šetrnější pro kůži i nehty.

  • Snadněji se řeší různé defekty na kůži a nehtech.

  • Riziko poranění kůže je téměř nulové.

  • Tato pedikúra se doporučuje také pro diabetiky, psoriatiky (lupenkáře) a ekzematiky.

 

 

Diskusní téma: "Vaše náměty na zlepšení našich služeb"

Objednávka

Zbynek Navratil | 17.07.2018

Na webu uvedeno “neprodleně volejte” zavolal jsem před 20:00 abych se objednal a paní Veronika mne div neservala co si to dovoluji tak pozdě volat. Takže tady je vidět jaký mají někteří soukromníci a podnikatele přístup k zákazníkům. Chování zcela nevhodné. Ne všichni se můžou objednávat v rámci pracovní doby paní Veroniko tak se zkuste nad sebou zamyslet.

Re: Objednávka

Pavlíková Veronika | 24.07.2018

Vážený pane Navrátile,
velmi důkladně jsem prošla své webové stránky i facebook a zjistila jsem,že jste si informaci "O neprodlené telefonní objednávce" bohužel špatně přečetl.
Na webu je uvedeno cituji: Vážení zákazníci, nemůžete dodržet termín Vaší objednávky? Kontaktujte mě prosím neprodleně na telefonním čísle 608 430 878.Tento termín totiž můžu nabídnout dalším čekajícím zákazníkům v pořadníku. Neprodleně volají zákazníci, kteří potřebují přeobjednat či zrušit termín.

Více zde: https://www.pedikura-pavlikova.cz/provozovna-a-objednavky/

Náhody neexistují

Věra | 01.10.2013

Jakoby náhodou jsem se před časem dostala do ordinace k paní Veronice a pak už jsem jenom koukala na její šikovné ruce.
Se svojí medicinální pedikurou dokáže udělat s vašima nohama opravdu dokonalý zázrak.
Také mě několik let bolely nohy a to proto, že se mi pomalu ale jistě bortila klenba a palec na noze začíná pomalu ale jistě vybočovat. Paní Veronika mi zajistila ortopedické vložky, které používám hlavně doma v domácích a také pracovních botech.Moje hodnocení na její práci je víc, než kladné, protože díky těmto vložkám a její péči dokážu chodit bez bolesti.

Poděkování

Emil | 22.04.2013

Chtěl bych poděkovat paní Pavlíkové za vyřešení mého dlouholetého problému a doporučení, abych si nechal udělat počítačové vyšetření nohou a vyrobit vložky. Nejdřív jsem tomu moc nevěřil, protože jsem měl individuálně udělané vložky z nemocnice, které jsem nemohl vůbec nosit, protože mě z nich strašně bolely nohy. Ale paní Pavlíková mě ujistila, že to je něco jiného. A měla pravdu od té doby co nosím vložky do bot vyrobené podle počítačového vyšetření mě nebolí nejen nohy, ale i kolena a páteř. Jsem velmi spokojený a můžu jen doporučit. Moc děkuju paní Pavlíkové a paní Plískalové, která dělá to vyšetření u ní v salonu. A pánové velmi doporučuji i pedikuru. Dřív jsem si říkal, že to je jen pro ženské, ale není to pravda i naše nohy potřebují péči. Nemusíte se stydět je to super. Paní Pavlíkové ještě jednou moc děkuji.

Velká spokojenost a poděkování

Magdalena | 05.03.2013

Chtěla bych se připojit ke všem spokojeným zákaznicím a poděkovat pani Veronice Pavlíkové za její skvěle odvedenou práci.Na přístrojovou pedikuru a manikuru se objednávám pravidelně,využívám i různé druhy masáží,které p.Pavlíková nabízí a jsem velmi spokojená.
Můžete si zde zakoupit čistě přírodní kosmetické přípravky různé přírodní vitamíny jako je např.100% Bio šťávu z Goji,Betta glukan vitamíny,detoxikační náplasti na chodidla,rašelinovou koupel a spoustu dalších.
Absolvovala jsem i vyšetření plosky nohou u p.Myreny Plískalové a na základě vyšetření jsem si objednala vložky do bot se kterými jsem velmi spokojená.
Ošetření nohou u p.V.Pavlíkové vřele všem doporučuji!!
NAŠE NOHY SI TO URČITĚ ZASLOUŽÍ!!! :-)

Poděkování

Monika | 03.03.2013

Chtěla bych poděkovat p.Pavlíkové za ošetření a peči o nohy,doporučuji všem,poradí a pomůže v každé situaci.

poděkování

jarka | 27.02.2013

Velice děkuji paní Veronice,za odbornou péči mých nohou.Měla jsem dlouhodobé problémy,nic mě nepomáhalo,navštívila jsem několik pedikůr.Po několika zákrocích u paní Veroniky,se cítím skvěle.Velice doporučuji medový zábal,po kterém si nohy velmi odpočinou.

Re: poděkování

Veronika | 01.03.2013

Moc děkuju všem a jsem ráda že jste spokojení.

Vložky do bot

MVDr. Hana Bojanovská | 30.01.2013

Dle rady paní Pavlíkové jsem absolvovala podiatrický screening cca před půl rokem. Byly mi doporučeny vložky do bot a cvičení. Vložky jsou opravdu úžasné a vřele je všem doporučuji. Jsou z přírodního materiálu, pohodlné a hlavně účinné. Téměř okamžitě mě přestala po delší chůzi a i po delším stání např. u kuchyňské linky bolet bederní páteř a nohy nejsou již tak rychle "unavitelné". Cvičit se snažím pravidelně každý den. Naštěstí je cvičení velmi jednoduché a moc času nezabere (asi 10 min).
Vložky si opravdu nemůžu vynachválit. Doporučila jsem je i své mamince a tchýni, kterou trápí velké bolesti páteře. Obě dvě nosí vložky cca 14 dní a jsou s nimi také velmi spokojené.
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Veronice Pavlíkové i paní Myreně Plískalové za jejich práci.

Poděkování

Božena | 14.12.2012

Děkuji p. Pavlíkové za její vstřícnost. Ráda využívám její odbornou práci a rady v péči o svá chodidla. Je vidět, že jí práce baví a vždy je o mé nohy báječně postaráno a k tomu přidá i úsměv na rtech . Přeji Vám klidné Vánoce a hodně štěstíčka do nového roku 2013

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek