O NÁS

 

Přístrojová pedikúra se zabývá komplexní péči o Vaše chodidla za pomocí nejnovějších metod a inovačních technologií. Mediciální nebo také přístrojová či suchá pedikúra patří mezi špičkové technologie v péči o nohy. Velmi šetrně ošetří vaše nohy, řeší hlavně problémy zarůstání nehtu, stáčení nehtu, zesílené nehty ,kuří oka, plíseň na nehtech,plíseň nohou. Tento způsob  je šetrnější pro kůži i nehty, snadněji se řeší různé defekty na kůži a nehtech, riziko poranění kůže je téměř nulové, a doporučuje se také pro diabetiky, psoriatiky (lupenkáře) a ekzematiky.

Oproti manikúře se pedikúra zaměřuje na dolní končetiny, nohy, chodidla a nehty. Unavené nohy má alespoň občas každý z nás...ať už po namáhavé práci, sportu či běžném každodenním chození jsou nohy, po celý den uvězněné v obuvi, vděčné za každé uvolnění. Masáž nohou, pedikúra je obrovským ventilem pro uvolnění stresu celého dne a přispívá k jejich prokrvení a následné snazší regeneraci.

Přístrojová (medicinální) pedikúra a manikúra velmi šetrně ošetří vaše nohy i ruce.

Přístrojová pedikúra řeší oproti klasické pedikúře hlavně tyto problémy:

  • zarůstání nehtu,

  • stáčení nehtu,

  • zesílené nehty,

  • kuří oka,

  • plíseň na nehtech

  • plíseň nohou.

Proč přístrojová pedikúra?

  • Tento zbůsob šetření je šetrnější pro kůži i nehty.

  • Snadněji se řeší různé defekty na kůži a nehtech.

  • Riziko poranění kůže je téměř nulové.

  • Tato pedikúra se doporučuje také pro diabetiky, psoriatiky (lupenkáře) a ekzematiky.

 

 

Diskusní téma: "Vaše náměty na zlepšení našich služeb"

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertexaky | 05.06.2018

The prostate is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most types of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect in the gland and also the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections via other regions with the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some from the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations a week will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most significant measure to take to be sure a normal prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to opt for prostate examination one or more times per year.

Náhody neexistují

Věra | 01.10.2013

Jakoby náhodou jsem se před časem dostala do ordinace k paní Veronice a pak už jsem jenom koukala na její šikovné ruce.
Se svojí medicinální pedikurou dokáže udělat s vašima nohama opravdu dokonalý zázrak.
Také mě několik let bolely nohy a to proto, že se mi pomalu ale jistě bortila klenba a palec na noze začíná pomalu ale jistě vybočovat. Paní Veronika mi zajistila ortopedické vložky, které používám hlavně doma v domácích a také pracovních botech.Moje hodnocení na její práci je víc, než kladné, protože díky těmto vložkám a její péči dokážu chodit bez bolesti.

Poděkování

Emil | 22.04.2013

Chtěl bych poděkovat paní Pavlíkové za vyřešení mého dlouholetého problému a doporučení, abych si nechal udělat počítačové vyšetření nohou a vyrobit vložky. Nejdřív jsem tomu moc nevěřil, protože jsem měl individuálně udělané vložky z nemocnice, které jsem nemohl vůbec nosit, protože mě z nich strašně bolely nohy. Ale paní Pavlíková mě ujistila, že to je něco jiného. A měla pravdu od té doby co nosím vložky do bot vyrobené podle počítačového vyšetření mě nebolí nejen nohy, ale i kolena a páteř. Jsem velmi spokojený a můžu jen doporučit. Moc děkuju paní Pavlíkové a paní Plískalové, která dělá to vyšetření u ní v salonu. A pánové velmi doporučuji i pedikuru. Dřív jsem si říkal, že to je jen pro ženské, ale není to pravda i naše nohy potřebují péči. Nemusíte se stydět je to super. Paní Pavlíkové ještě jednou moc děkuji.

Velká spokojenost a poděkování

Magdalena | 05.03.2013

Chtěla bych se připojit ke všem spokojeným zákaznicím a poděkovat pani Veronice Pavlíkové za její skvěle odvedenou práci.Na přístrojovou pedikuru a manikuru se objednávám pravidelně,využívám i různé druhy masáží,které p.Pavlíková nabízí a jsem velmi spokojená.
Můžete si zde zakoupit čistě přírodní kosmetické přípravky různé přírodní vitamíny jako je např.100% Bio šťávu z Goji,Betta glukan vitamíny,detoxikační náplasti na chodidla,rašelinovou koupel a spoustu dalších.
Absolvovala jsem i vyšetření plosky nohou u p.Myreny Plískalové a na základě vyšetření jsem si objednala vložky do bot se kterými jsem velmi spokojená.
Ošetření nohou u p.V.Pavlíkové vřele všem doporučuji!!
NAŠE NOHY SI TO URČITĚ ZASLOUŽÍ!!! :-)

Poděkování

Monika | 03.03.2013

Chtěla bych poděkovat p.Pavlíkové za ošetření a peči o nohy,doporučuji všem,poradí a pomůže v každé situaci.

poděkování

jarka | 27.02.2013

Velice děkuji paní Veronice,za odbornou péči mých nohou.Měla jsem dlouhodobé problémy,nic mě nepomáhalo,navštívila jsem několik pedikůr.Po několika zákrocích u paní Veroniky,se cítím skvěle.Velice doporučuji medový zábal,po kterém si nohy velmi odpočinou.

Re: poděkování

Veronika | 01.03.2013

Moc děkuju všem a jsem ráda že jste spokojení.

Vložky do bot

MVDr. Hana Bojanovská | 30.01.2013

Dle rady paní Pavlíkové jsem absolvovala podiatrický screening cca před půl rokem. Byly mi doporučeny vložky do bot a cvičení. Vložky jsou opravdu úžasné a vřele je všem doporučuji. Jsou z přírodního materiálu, pohodlné a hlavně účinné. Téměř okamžitě mě přestala po delší chůzi a i po delším stání např. u kuchyňské linky bolet bederní páteř a nohy nejsou již tak rychle "unavitelné". Cvičit se snažím pravidelně každý den. Naštěstí je cvičení velmi jednoduché a moc času nezabere (asi 10 min).
Vložky si opravdu nemůžu vynachválit. Doporučila jsem je i své mamince a tchýni, kterou trápí velké bolesti páteře. Obě dvě nosí vložky cca 14 dní a jsou s nimi také velmi spokojené.
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Veronice Pavlíkové i paní Myreně Plískalové za jejich práci.

Poděkování

Božena | 14.12.2012

Děkuji p. Pavlíkové za její vstřícnost. Ráda využívám její odbornou práci a rady v péči o svá chodidla. Je vidět, že jí práce baví a vždy je o mé nohy báječně postaráno a k tomu přidá i úsměv na rtech . Přeji Vám klidné Vánoce a hodně štěstíčka do nového roku 2013

Velké dík - NEVÁHEJTE SE OBJEDNAT

Michaela | 06.11.2012

Chci moc poděkovat paní Pavlíkové, která úžasně oštěřuje naše chodidla a navíc vždy najde den a čas, kdy se Vám naplno věnuje. Její masáž chodidel vás odpoutá od všedních starostí. Časově se podřídí, nevadí jí ani brzy ráno a ani pozdě večer. Hlavně pro ty kdo nemohou přijít v normální pracovní dobu. Je prostě BÁJEČNÁ!!!
Všem ji doporučuji a moc jí za vše děkuji. Michaela

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek